Sweet Bonanza Logo

 Uğur’dan korkanlar yanıma gelemezdi

Müjde Ar'ın trajedisi

TRT'deki ‘‘Gülümseyin Hayata’’ adlı programın ‘‘Hayata Asılanlar’’ köşesine ünlü sanatçı Müjde Ar konuk oldu. Ar yeğeni Söz'le birlikte katıldığı programda, yıllardır yaşadığı şeker hastalığını, bu rahatsızlıktan ötürü günlük hayatında nelere dikkat ettiğini ve bu yüzden çocuk sahibi olamamasını, annelik özlemini de yeğeni Söz'le giderdiğini anlatıyor

Savaş nedeniyle psikolojik tedavi görüyor

Müjde Ar, savaş nedeniyle psikolojik tedavi gördüğünü açıkladı. Müjde Ar'ın savaş korkusu çocukluk yıllarına dayanıyor. Çocukluğunda Sovyetler Birliği ile Türkiye arasındaki gerginlikten dolayı üvey babasının kendilerini ‘‘Ruslar geliyor. savaş uçakları geliyor, yere yatın!..’’ diye korkuttuğunu söyleyen Müjde Ar, o günden beri normal bir uçağın sesini duyduğu zaman bile dişlerinin kenetlendiğini söyledi.

Irak savaşında da aynı korkuyu yeniden yaşayan Ar, uyku düzenini bozulduğunu, bütün vücudunda kabarcık ve kaşıntılar meydana geldiğini söyledi.

Genç kızlık döneminde de psikolojik tedavi gören Müjde Ar'a bugün ‘‘transcation analize’’ adlı tedavi yöntemi uygulanıyor. Sanatçı, ‘‘Müjde Ar olmakla iş bitmiyor. İstediğiniz kadar başarılı olun, ruhsal dünyanız öyle bir çöküntü yaşıyor ki uzman birinden yardım almak gerekiyor’’ dedi. Müjde Ar ‘‘Göç’’ adını verdiği kitabını yazmaya devam ettiğini ve bunun da filmini çekeceğini söyledi. Kitap, göç eden insanların acı hikayelerinden oluşuyor.

 Müjde Ar Kimdir hakkinda aciklamalar Müjde Ar Kimdir konusunda bilgiler.

Anahtar Kelimeler:Müjde Ar Kimdir, müjde ar resimleri, müjde ar biyografisi, müjde ar biyografi, müjde ar hakkında bilgiler

© 2022 Tüm hakları Saklıdır.
Şartlar ve Koşullar  |   Gizlilik ve Çerez Politikası